Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Programfejlesztő

YC-IT Hungary Kft.
Hirdetés azonosító:5556

Te mit szeretsz a programozásban?

Szereted átlátni a teljes folyamatot és megérteni az összefüggéseket?
Célod, hogy használd az agyadat és ne feladat-elemeket ismételj mechanikusan?

Emellett egy jó fej főnökre és támogató csapatra vágysz?

AKKOR NEKED SZÓL EZ A MUNKALEHETŐSÉG!

Az USA-ban dinamikusan fejlődő, magyar tulajdonú YoCierge magyarországi leányvállalata bővíti helyi csapatát, ahová php-ban dolgozó fejlesztő munkatársat keresünk budapesti belvárosi munkahelyre. Cégünk alapértéke, hogy ügyfeleinknek mindig a legmodernebb háttér-megoldásokat nyújtsuk, legyen az karrier-oldal, telefónia PBX, hangfelismerő rendszer vagy bármely belső működést támogató egyéb applikáció.

Hozzánk pályakezdőként vagy egyetemi diploma nélküli autodidakta programozóként is jelentkezhetsz!

Feladatok

  • hibakeresés, meglévő programok fejlesztése

  • más cégek termékeihez való csatlakozás, külső apik-hoz való csatlakozás megértése

  • angol nyelvű dokumentáció értelmezése

  • munkaidő végén a munka átadása, mert az irodában hagyjuk a munkát!

Elvárások

  • objektum-orientált szemlélet a programozásban

  • angol szaknyelv ismerete elsősorban olvasásban

  • nyitottság a tanulásra, személyes fejlődésre

  • alapos, körültekintő munkastílus, önálló, rugalmas személyiség

  • MySQL, Neo4j adatbázisok, php framework:  Laravel ismerete

  • Javascript: jQuery, vue.js, angular

  • további programnyelvek (C++, Java, Ruby) ismerete, Linux rendszergazdai és hálózati ismeretek, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

    php programozási ismeretek

Amit kínálunk

  • önálló, felelősségteljes munka

  • teljes munkaidős bejelentett alkalmazotti jogviszony (vagy igény szerint alvállalkozói jogviszony),

  • kiemelkedően versenyképes fizetés

  • jó hangulatú munkahely, segítőkész munkatársak

  • kiszámítható munkabeosztás, home office munkavégzés lehetősége

  • tanulói jogviszony esetén igény szerint oktatási extra szabadság

  • cafeteria, 1 éves munkaviszony és elvárásoknak megfelelő teljesítmény esetén céges autó

    Az alábbi linkre kattintva jelentkezhetsz!

Kategória:

IT / Telekommunikáció

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Angol
Nyelvtudás szintje: Középfok
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 2 év
Minimális képzettség: Főiskolai végzettség
Vezetői engedély nem