Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Programozás / robotika oktató

Funside School Kft
Hirdetés azonosító:5101

A Funside School délutáni iskola kihelyezett, 13. kerületi tagiskolájába keres robotika és programozás oktatókat!

Várjuk a jelentkezésedet, ha:

  • jártas vagy informatikában, azon belül is a programozásban (legyen az bármilyen programozási nyelv)
  • képes vagy megfelelő felkészítést követően az általunk megadott tematika alapján önállóan, előre felkészülni és megtartani egy programozás vagy robotika órát 7-12 éves tanulóknak
  • képes vagy angolul is leadni a tananyagot, instruálni, támogatni a gyerekeket, kérdéseket megválaszolni, órát vezetni (a tagiskolába az oktatás angolul zajlik)
  • legalább 20 éves elmúltál
  • előny, ha foglalkoztál már gyerekekkel hivatásszerűen, vagy tanítottál már valahol
  • képes vagy az általunk megadott tanterv és kerettémák alapján önállóan, előre felkészülni az óráidra
  • csapatjátékos vagy és úgy érzed beleillesz egy fiatal, lelkes és motivált csapatba
  • ha behívunk, fontos, hogy el tudj jönni megtartani egy próbatanítást budapesti központunkba
  • szeretnéd megtapasztalni milyen az, amikor a 21. századi gyermekeket valóban a jövőre készítik fel

Az oktató feladatai:

  • hétköznap délutánonként (15:00-16:30 között), rugalmas beosztással (a neked megfelelő napokon), játékos robotika órák (LEGO eszközökkel) vagy játékos programozás / digitális alapozó órák tartása partneriskolánkban angol nyelven is, valamint az arra való teljes körű önálló felkészülés előre megadott tematika alapján

Munkavégzés helye:

  • Partneriskolánkban, Budapest 13. kerület (Hajdú utca)

Munkavégzés ideje:

  • hétköznap délutánonként (15:00-16:30 között), minden héten, tanítási napokon.
  • Az első félév novembertől január végéig, majd a második félév februártól - júniusig tart.

Jelentkezni a jelentkezési lap leadásával lehetséges:

Kategória:

Oktatás / Tudomány

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Angol
Nyelvtudás szintje: Felsőfok
Foglalkoztatás módja: Alkalmi munkavállaló
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 1 év
Minimális képzettség: Gimnázium
Vezetői engedély nem