Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Projektmenedzser

Magyar Energia Centrum Kft.
Hirdetés azonosító:4758

Cégünk épületenergetikai beruházások előkészítéséhez és projektmenedzsmenti feladatok ellátáshoz keresünk új munkatársat.

Főbb feladatok:

-          projekt előkészítési feladatok ellátása

-          tervezői feladatok koordinálása

-          költségvetés, műszaki leírások készítése

-          kapcsolattartás a megrendelőkkel

-          kapcsolattartás szakági tervezőkkel

Az álláshoz tartozó elvárások

-          építész, épület gépész, épület villamossági vagy épület energetikához kapcsolódó végzettség

-          min. 3 éves szakmai tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

-          KEOP, KEHOP pályázatokban szerzett szakmai tapasztalat

-          előkészítés során tervezői feladatok ellátása

-          TERC program ismerete

-          TÉ névjegyzék

Amit kínálunk:

-          hosszútávú munkalehetőség

-          családias munkahely

-          versenyképes fizetés

-          modern iroda

-          home office munkavégzés (részben)

Munkavégzés helye:

1111 Budapest, Egry József utca

Jelentkezni fényképes önéletrajz és tárgy megjelölésével az alábbi e-mail címen lehet:

iroda@mec.co.hu

Kérem szíveskedjen fizetési igényét feltüntetni.

Kategória:

Adminisztráció / Irodai munka

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott