Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Projektszervező

Eleven Kft.
:Lejárt
Hirdetés azonosító:3654

A hazai vízicsúszda-ipar piacvezető vállalata Projektmenedzsert keres. Fontos, hogy legyen tapasztalatod a szervezésben, de nem baj, ha ezt nem az építőiparban szerezted. Ha szeretnél gondoskodni róla, hogy a csúszdák és vizes játékok rendben elkészülnek, és nem okoz gondot a kommunikáció sem, nálunk van a helyed!

Főbb feladatok, munkák:

  • Projektek szervezése az előkészülettől az utánkövetésig
  • Egyeztetés a cégen belüli részlegek között
  • Kapcsolattartás a projektek külső szereplőivel és a meglévő beszállítói partnerekkel
  • Operatív projektirányítás
  • A projektek hosszútávú tervezése
  • Logisztikai szervezés

Elvárások:

  • Rendszerben való gondolkodás
  • Jó szervező és problémamegoldó készség
  • Rugalmas, tanulékony, magabiztos személyiség
  • Műszaki érzék, érdeklődés
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Pontos és precíz munkavégzés

Előny:

  • Angol nyelvtudás
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Építőipari projektek szervezésében szerzett tapasztalat
  • A környező országok valamelyik nyelvének ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Kreatív, érdekes, felelősségteljes, önálló feladatok
  • Fiatalos csapat
  • Stabil vállalati háttér, felkészült munkatársak
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapesti telephelyünk, belföldi helyszínek

Várjuk jelentkezését az et@eleven11.hu e-mail címre fényképes önéletrajz megküldésével.

A jelentkezéssel elfogadja az álláspályáztatással kapcsolatos adatvédelmi szabályzatunkat: http://aqua-parks.com/wp-content/uploads/2018/08/allaspalyaztatas_adatvedelmi_szabalyzata.pdf

Kategória:

Építőipar / Ingatlan

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: Kevesebb mint 1 év
Vezetői engedély igen