Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Projektvezető ukrán nyelvtudással

Service Flow
:Lejárt
Hirdetés azonosító:6419

A Service Flow Kft. 2019 végén hozta létre egyedi szolgáltatás portfólióját. Azóta kimagaslóan teljesít a munkaerő-kölcsönzés és munkaerő-közvetítés területén. Jelenleg XIII. kerületi irodánkba keressük saját csapatunk legújabb tagját  Kamatoztasd orosz/angol nyelvtudásod, miközben HR és munkaügyi tudásod is fejleszted.

Feladatok

  • Beérkező partnercégek külföldi munkavállalóinak fogadása szálláson
  • Beérkező partnercégek külföldi munkavállalóinak elkísérése idegenrendészethez, NAV-ba, folyószámát csináltatni.
  • Partnercégek felmerülő tolmács, fordítási igényeinek kielégítése
  • Partnercégek munkavállalóinak elkísérése hivatali ügyek intézésére
  • Ukrán/Angol nyelvtudást igénylő ügyek intézése
  • Onsite fogadóórák tartása partnercég projektvezetőjével, előre meghatározott helyszínen
  • A partnerek, illetve szállásadók felmerülő kérdéseinek, problémáinak egyeztetésében és kezelésében való aktív részvétel.
  • Partnerekkel, szállásadókkal történő rendszeres kapcsolattartás személyesen, telefonon és e-mailen egyaránt.
  • Munkavállalói viber csoportok kezelése és a problémák továbbítása a megrendelő felé.

Elvárások

  • Érettségi bizonyítvány
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat.
  • Anyanyelvi szintű ukrán nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Rugalmasság
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • Kölcsönző cégnél szerzett tapasztalat.
  • Tolmács/fordítóként szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Amit ajánlunk

  • Magyarország piacvezető HR szolgáltató cégcsoportja általi stabilitás, infrastruktúra és szakmai know-how
  • Komplex juttatási csomag (alapbér, teljesítmény alapú mozgóbér, cafeteria)
  • Kihívásokkal teli, változatos, komplex feladatkör
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet, jó hangulatú csapat
  • Támogató vezetők
  • Egészségprogram (céges masszázs, gyümölcsnapok, All You Can Move kártya)
  • Folyamatos belső képzés

Kategória:

HR / Emberi erőforrás / Munkaügy

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Orosz
Nyelvtudás szintje: Anyanyelv
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: Kevesebb mint 1 év
Minimális képzettség: Szakközépiskola
Vezetői engedély igen

Projektvezető ukrán nyelvtudással állás mentése