Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Projektvezető

Service Flow Kft.
Hirdetés azonosító:6426

A Service Flow Kft. 2019 végén hozta létre egyedi szolgáltatás portfólióját. Azóta kimagaslóan teljesít a munkaerő-kölcsönzés és munkaerő-közvetítés területén. Jelenleg XIII. kerületi irodánkba keressük saját csapatunk legújabb tagját projektvezető munkakörben.

Feladatok

  • Bejövő munkaerő-igények ügyfelekkel történő egyeztetése
  • Toborzási tanácsadók által, velük együttműködve a munkalehetőség/munkaköri profil részletes leírásának elkészítése, irodavezető bevonásával
  • Adatbázis kezelő rendszerben új ügyfelek létrehozása, munkaszám generálása, program igény szerinti kezelése
  • Toborzási-kiválasztási folyamatok nyomon követése
  • Heti/havi számfejtéshez a jelenléti adatok és elszámoláshoz kapcsolódó egyéb dokumentumok, nyilatkozatok határidőre történő bekérése
  • Bérkifizetési jegyzékek eljuttatása a munkavállalókhoz a törvényi határidők betartásával
  • Listák és riportok készítése a vezetőség és az ügyfél kérésének megfelelően
  • Egyeztetés bérszámfejtővel
  • Heti/havi elszámolások, zárások, korrekciók egyeztetése, számlázás előkészítésében való részvétel, teljesítésigazolások határidőre történő megküldése
  • Új belépő és kilépő munkavállalók HR adminisztrációjának teljes körű kezelése
  • Társosztályokkal történő szoros együttműködés
  • Az ügyfelek kiszolgálása a vállalat által megfogalmazott elvárások és értékrendek alapján
  • A kölcsönzött munkavállalók felmerülő munkaügyi/bérügyi kérdéseinek, problémáinak egyeztetésében és kezelésében való részvétel
  • Ügyfelekkel történő rendszeres kapcsolattartás személyesen, telefonon és e-mailen egyaránt
  • Munkavállalók nyilatkoztatása/újra nyilatkoztatás

Elvárások

  • Minimum medior szint
  • Legalább 2 éves projektmenedzsment területen szerzett tapasztalat (projektvezető, projektmenedzser, projektkoordinátor stb.)
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
  • Önálló, eredményorientált munkavégzés

Előnyök

  • Angol nyelvtudás (kommunikációs szint)

Amit ajánlunk

  • Hosszútávú, stabil munkahely
  • Versenyképes jövedelem
  • Modern munkakörnyezet a 13. kerületben.
  • Komplex juttatási csomag (alapbér, teljesítmény alapú mozgóbér, cafeteria)
  • Fiatalos, lendületes csapat, emberközpontú vezetőség
  • Folyamatos belső képzések
  • Home office lehetőség
Kategória:

HR / Emberi erőforrás / Munkaügy

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Angol
Nyelvtudás szintje: Középfok
Beosztás: Középvezető
Releváns munkatapasztalat: 2 év
Minimális képzettség: Főiskolai végzettség
Vezetői engedély igen

Projektvezető állás mentése