Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Raktári adminisztrátor

Produkteam Kft.
Hirdetés azonosító:3323

Üdítőitalok gyártásával, forgalmazásával foglalkozó partnercégünkhöz keresünk raktári adminisztrátor munkatársat, a cég már több mint 70 éve vezető szerepet tölt be a piacon.

Feladatok:

  • raktárkészletek naprakész állapotban tartása SAP rendszerben;
  • raktári anyagmozgások könyvelése;
  • WMS műveletek ellenőrzése, javítása, tárhelyek létrehozása;
  • vevőreklamációk ügyintézése;
  • leltárak pontos lebonyolítása;
  • zárással kapcsolatos egyéb teendők elvégzése;
  • logisztikai folyamatok figyelemmel kísérése;
  • okmányok szakszerű archiválása;
  • kimutatások, elemzések készítése;
  • kapcsolattartás a társosztályokkal;
  • kapcsolattartás a külső partnerekkel.

Elvárások:

  • hasonló munkakörben szerzett legalább 1 éves tapasztalat;
  • precíz és önálló munkavégzés;
  • megbízható, csapatmunkában jól együttműködő személyiség, a változásokhoz való pozitív hozzáállás;
  • MS Office felhasználói ismeretek, SAP ismerete előny.

Egyéb információk:

  • a cég Budapesten, a 23. kerületben található;
  • munkaidő: teljes munkaidő; hétköznap három műszakos munkarend;
  • azonnali kezdéssel, hosszú távú munkalehetőség.

Jelentkezés: http://produkteam.hu/oneletrajz/raktari_adminisztrator__budapest_xxiii

Kategória:

Adminisztráció / Irodai munka

Munkavégzés helye:

Budapest

Beosztás: Beosztott