Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Raktári csomagoló

HR WORK OUT KFT
Hirdetés azonosító:5994

Raktári csomagoló munkatársakat keresünk!

Fóti, East Gate Business Park logisztikai központba (Újpest Városkapu felől és Fót felől a 310, 318, 319-es Volánbusz járattal megközelíthető, Sikátorpuszta megállóhely) azonnali kezdéssel!

Díjazás: 255.639 Ft bruttó + nettó 60.000 Ft egyéb és teljesítmény bónusz.

A munkavégzés folyamatos 2 műszakos munkarendben történik, 8 órás munkavégzéssel (DE: 06:45 - 15:05 DU: 12:00 - 20:50), hétfő munkanapokon 10 órás munkavégzés (DE: 06:45 - 17:05 DU: 14:00 - 22:50) Szünet 2 óránként 2-szer 10 perc és 1-szer 20 perc.

Bejárás autóbuszjárattal melynek költségét 100%-ban térítjük, saját járatainkkal vagy egyénileg személygépkocsival, melyet 15 Ft/ km támogatunk.

Amennyiben felkeltette érdeklődését álláshirdetésünk, kérjük adja meg oldalunkon privát üzenetben elérhetőségét vagy hívja munkatársunkat munkanapokon aki részletesen tájékoztatja ajánlatunkról.

Feladatok leírása:

A kiszedési folyamat során összekészített megrendelések ellenőrzése és csomagolása a megadott, automatizált utasítások követésével. Az elkészült csomagok megfelelő futárszolgálat szerinti területre való juttatása.

Munkába lépés feltételei:

orvosi alkalmasági vizsgabelépéshez szükséges olvasható okmányok

Állás, munka területe(i):

Fizikai, Segéd, Betanított munka

Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Raktározás, Készletezés

Szükséges tapasztalat:1-3 év szakmai tapasztalat

KÖSZÖNJÜK, HA MEGOSZTOD A BEJEGYZÉST!

Nyilvántartási szám: KE/020000659-1/2018

Pályázatának benyújtásával hozzájárul ahhoz, hogy a FIRST WORK OUT Kft., mint adatkezelő a pályázatában Ön által megadott, valamint a pályázat során keletkezett személyes adatait a hozzájárulása visszavonásáig, de legkésőbb a pályázat lezárultáig kezelje.

Kategória:

Fizikai munka / Segédmunka

Munkavégzés helye:

Fót (Pest megye)

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Betanított munkás
Releváns munkatapasztalat: Kevesebb mint 1 év
Minimális képzettség: Általános iskola
Vezetői engedély nem
Minimum fizetés: 230000 Ft

Raktári csomagoló állás mentése