Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Raktári munkatárs

Produkteam Kft.
Hirdetés azonosító:2660

Alábbi hirdetésünkkel egy vegyi anyagok nagykereskedelmével foglalkozó partnerünk 8 fős raktárosi csapatába keresünk munkatársat rendezett, tiszta raktárba.

Feladatok:

·         raktárba érkező áru kezelése;

·         kézi rakodás;

·         anyagmozgatás targoncával.

Elvárások:

  • érvényes targoncavezetői jogosítvány;
  • targoncavezetői tapasztalat;
  • jó állóképesség;
  • raktárosi munkakörben szerzett tapasztalat;
  • precizitás, megbízhatóság, motiváltság.

Amit kínálunk:

·         versenyképes fizetés + prémium;

·         a vidékieknek bérlettámogatás vagy üzemanyag-támogatás;

·         családias, tiszta környezet.

Egyéb információk:

·         munkavégzés helye: Budapest, 22. kerület;

·         munkaidő: H-Cs: 07:00-15:45; P: 07:00–14:30-ig, hétvégi munkavégzés nincs;

·         munkakezdés: amilyen gyorsan lehetséges.

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, jelentkezzen az alábbi linken, az űrlapra töltse fel eddigi tapasztalataival alátámasztott fényképes önéletrajzát.

Űrlap:

Érdeklődni a következő telefonszámon lehet: +36 30 605 8667

Kategória:

Fizikai munka / Segédmunka

Munkavégzés helye:

Budapest

Foglalkoztás módja: Alkalmazott