Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Raktáros, címkéző

Opus Eu Kft.
Hirdetés azonosító:4996

Egy egyszerűen végezhető, megbízható munkalehetőséget kínálunk Zala megyében. Korrekt bérezéssel, hosszú távra keresünk munkavállalókat, Letenyére, egy kiskereskedelmi áruház regionális központjába.

Feladatok:
- termékek csomagolása, pontos címkézése
- az áruk válogatása
- kézi anyagmozgatás

Juttatások:
- net. 978 Ft-os órabér
- sok helyről elérhető céges buszjáratok (pl.: Csurgó, Barcs, Nagykanizsa, Lenti, Zalaegerszeg...)
- délutános műszakban pótlékot fizetünk

Elvárások:
- általános iskolai végzettség
- egy egyszerű teszt sikeres megoldása

Fontos információk:
- munkavégzés helye: Letenye
- hétfőtől péntekig tartó munkavégzés
- választható két műszakos beosztás (6:00-14:00; 14:00-22:00)
- ingyenes céges buszjáratok
- napi bejelentéses munkaviszony (egyszerűsített foglalkoztatás)

Hogyan jelentkezzek?
Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz a hirdetésnél vagy az allas@opuseu.com címen. Kérdés esetén hívd a 06-30/162 8585-ös telefonszámot, kollégánk szívesen válaszol minden kérdésedre.

Kategória:

Fizikai munka / Segédmunka

Munkavégzés helye:

Letenye (Zala megye)

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Foglalkoztatás módja: Alkalmi munkavállaló
Beosztás: Betanított munkás
Releváns munkatapasztalat: Tapasztalat nem szükséges
Minimális képzettség: Általános iskola
Vezetői engedély nem