Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Raktáros, szállító

CKSZ Invest Kft.
:Lejárt
Hirdetés azonosító:6382

Közel 20 éves tapasztalattal rendelkező sikeresen működő, karbantartási anyagokat forgalmazó, szigetszentmiklósi székhelyű Kft, családias hangulatú csapatába új

munkatársat keres

raktáros, szállító munkakörbe (Szigetszentmiklós)

Az új kolléga feladata:

  • a raktárban lévő áruk kiadása
  • a raktárba érkező áruk átvétele
  • raktárban lévő termékek előkészítése szállításra (futárszolgálattal)
  • raktárhoz tartozó egyéb tevékenységek
  • áruk kiszállítása és beszerzése céges autóval

Az ideális jelölt rendelkezik:

  • jogosítvánnyal (3-5 éves vezetési tapasztalat előny)
  • érettségivel
  • számítógépes felhasználói ismeretekkel (World, Excel)
  • hasonló területen szerzett néhány éves tapasztalattal

Ha kitartó, felelősségteljes munkájával ért már el olyan, mások által is elismert eredményeket, melyeket nekünk bizonyítani is tud, akkor biztos, hogy folyamatos képzése és kreativitása használatával nálunk még sikeresebb lehet.

Amennyiben Ön motivációs levelével (amelyben megfogalmazza, hogy miért jobb egy családias cégnél dolgozni, mint egy multinál) felkelti érdeklődésünket, egyike lehet azon képviselőinknek, akik cégünk klímatizált autójának és mobil telefonjának használatával, sikeres munkatársként hosszú távon, családtagként élvezheti a fent felsorolt előnyöket.

Motivációs levelét és önéletrajzát a következő címre várjuk:

fogarasi.sandor@t-online.hu

Kategória:

Szállítás / Logisztika

Munkavégzés helye:

Szigetszentmiklós (Pest megye)

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 3 és 5 év között
Minimális képzettség: Gimnázium
Vezetői engedély igen

Raktáros, szállító állás mentése