Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Raktáros

Profield Kft.
Hirdetés azonosító:3159

Részmunkaidős állást keresel? Szívesen dolgoznál egy jó csapat tagjaként?

Ha a válasz IGEN, nálunk a helyed! Jelentkezz hozzánk Raktárosnak 4, 6 vagy 8 órás munkavégzésre!

Előképzettség nem szükséges, így pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Hol lenne a munka?

  • Budapest, 8. kerület

Munkaidő:

  • Választható műszakok: Délelőtti vagy délutáni műszak (4,6 vagy 8 órában)

Mi az, amit a munkádért cserébe adunk?

  • Fix alapbér + cafeteria + visszakövethető teljesítménybér + jelenléti bónusz + műszakpótlék
  • Túlóra lehetőség
  • Pontos eligazítás, betanítás az első hetekben
  • Előrelépési lehetőség logisztikai területen
  • Biztos, stabil vállalati és szakmai háttér
  • Hosszú távú, tervezhető munkavégzés
  • Szabad hétvégék, Csak hétköznapi munkavégzés
  • Szállást és céges buszt sajnos nem tudunk biztosítani

Mik lennének a feladataid?

  • Megrendelt áruk összekészítése szállításra vonalkódok és meghatározott lista alapján
  • Központi raktárba beérkező termékek szétválogatása, kihelyezése a polcokra

Jelentkezz hozzánk önéletrajzoddal, kollégánk felveszi veled a kapcsolatot és minden egyéb információról ad tájékoztatást.

E-mail címünk: job7940@prohumanallas.hu

Telefonszám: 06 20 218 8483

Kategória:

Fizikai munka / Segédmunka

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: Kevesebb mint 1 év
Minimális képzettség: Általános iskola
Vezetői engedély nem