Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Raktáros

Produkteam Kft.
Hirdetés azonosító:3720

Alábbi hirdetésünkkel egy műanyag lapok, termékek nagykereskedelmével foglalkozó partnerünk 6-8 fős raktárosi csapatába keresünk munkatársat. A vállalat az utóbbi öt évben megduplázta forgalmát, ezért szeretnénk egy új raktárossal bővíteni a cég 30 fős kollektíváját.

Feladatok:

  • raktárba érkező áru kezelése;
  • kézi rakodás;
  • árukiadás;
  • anyagmozgatás targoncával.

Elvárások:

  • targoncavezetői jogosítvány;
  • jó állóképesség;
  • raktárosi munkakörben szerzett tapasztalat;
  • precizitás, megbízhatóság, motiváltság;
  • együttműködő, nyitott személyiség.

Előny:

  • targoncavezetői tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • stabil céges háttér;
  • versenyképes fizetés;
  • bónusz;
  • útiköltség térítés;
  • fiatalos, jó hangulatú, családias, tiszta környezet.

Egyéb információk:

  • munkavégzés helye: Budapest, 22. kerület;
  • munkaidő: hétfőtől csütörtökig 8:00 – 16:45, pénteken pedig 8:00 – 15:30
  • munkakezdés: amilyen gyorsan lehetséges.

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, jelentkezzen az alábbi linken, az űrlapra töltse fel eddigi tapasztalataival alátámasztott fényképes önéletrajzát.

Érdeklődni lehet:  Császi Aletta +3630/297-4076

Kategória:

Szállítás / Logisztika

Munkavégzés helye:

Budapest