Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Raktáros

GANZ MOTOR Kft.
Hirdetés azonosító:4004

Szereti a rendet és jó erőben érzi magát?

Ön is hosszú távra tervez, és megbecsülésre vágyik?

Legyen csapatunk tagja, ahol 175 éve a vasút és gépgyártás történelmét írjuk, jelentkezzen hozzánk

Raktáros
munkakörbe!

A munka betöltéséhez szükséges:

  • szakirányú végzettség (legalább szakmunkás bizonyítvány),
  • előny, ha rendelkezik raktárban szerzett gyakorlattal, OKJ raktárosi képesítéssel, számítógép kezelői gyakorlattal, targoncás jogosítvánnyal, de pályakezdőként is szívesen fogadjuk,
  •  legyen képes az alábbi feladatok pontos, precíz ellátására:

·           a raktárba beérkező/kimenő anyagok mennyiségi átvétele, fizikai elhelyezése,

·           raktári anyagok számítógépes nyilvántartásba vétele, kezelése,

·           a raktári rend fenntartása,

·           gyártásra kiadott anyagok daraboló gépen megfelelő méretre történő vágása,

·           komissiózás.

Amit kínálunk:

  • főállású foglalkoztatás egy-műszakos munkarendben, hosszú távú biztos munkahelyet, generációkat átívelő családias munkakörnyezetünkben,
  • betanítjuk a feladatok elvégzésére, valamint lehetőséget adunk a szakmai fejlődésre, beiskolázásra,
  • bérezés, juttatások megegyezés szerint,
  • jól megközelíthető munkahely (VIII. kerület, Vajda Péter u.), ingyenes parkolás.

Jelentkezését magyar nyelvű, fényképes önéletrajzzal várjuk!

nemethne@ganz-holding.hu  http://ganzmotor.hu/career/

Kategória:

Egyéb

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: Kevesebb mint 1 év
Minimális képzettség: Szakközépiskola
Vezetői engedély igen