Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Raktáros

Waberer's International
Hirdetés azonosító:4042

Feladatok:

  • Áruátvétel, a beérkező áruk minőségi és mennyiségi ellenőrzése;
  • Alkatrész kiadási, tárolási és bevételezési szabályok betartása;
  • Kézi ill. targoncával történő árumozgatás;
  • A gyártók által biztosított alkatrész beazonosító programok ismerete, szakszerű használata;
  • A raktár illetve a munkahelyi vezető által meghatározott helyiség rendben tartása;
  • Raktári adminisztráció ellátása;
  • Megrendelések, számlák összefűzése;
  • Beszállítókkal és az alkatrész értékesítővel való kapcsolattartás.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség vagy szakirányú szakmunkás bizonyítvány;
  • Raktárban szerzett minimum 1 éves tapasztalat (alkatrészraktár);
  • Felhasználói szintű számítógép ismeret;
  • Közepes fizikai terhelhetőség;
  • Több műszakos munkarend vállalása.

Előnyt jelent:

  • Raktárkezeléssel kapcsolatos alapvető adminisztratív, pénzügyi-és számviteli ismeretek.

Szükséges kompetenciák:

  • Pontos, precíz munkavégzés;
  • Megbízhatóság;
  • Lelkiismeretes munkavégzés.

Amit a Waberer's kínál:

  • Stabil munkahely;
  • Kellemes munkahelyi légkör.

Kategória:

Fizikai munka / Segédmunka

Munkavégzés helye:

Budapest