Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Raktáros

TEENS-TEXTIL Kft.
Hirdetés azonosító:4855

FELADATOK:

·         A raktári munkafolyamatok végrehajtása, ellenőrzése

·         Anyagmozgatás, bevételezés, eltárolás, a termékek azonosításának biztosítása

·         A kiszállításokhoz előírt árumennyiségek előkészítése, kiadása

·         Az anyagmozgások nyilvántartásának biztosítása az informatikai rendszerben (Naturasoft raktárprogram)

·         Éves leltárak előkészítése

·         Termékek / alapanyagok szállítása

ELVÁRÁSOK:

·         Középfokú végzettség

·         Precíz munkavégzés

·         Csapatjátékos, együttműködőkészség, rugalmasság

·         Felhasználói szintű számítógépes gyakorlat (Naturasoft raktárprogram, Word, Excel, Internet)

·         B kategóriás jogosítvány

AMIT NYÚJTUNK:

·         budapesti alkalmazotti munkavégzés

·         Kulturált munkahelyi környezet

·         Cafeteria

·         40 órás munkahét, szabad hétvégék

Amennyiben kedvet érez és megfelel a fentieknek, akkor várjuk jelentkezését fényképes önéletrajzzal és bérmegjelöléssel az alábbi e-mail címre:

E-mail: info@teenstextilkft.hu

Kategória:

Értékesítés / Kereskedem / Üzlet

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: Több mint 5 év
Minimális képzettség: Gimnázium
Vezetői engedély igen