Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Raktáros

Service Flow
Hirdetés azonosító:6445

Minőségi borokkal foglalkozó partnerünk logisztikai központjába keresünk Raktáros kollégát.

Főbb feladatok, munkák:

· Beérkező áru átvétele és elhelyezése

· A raktári tisztaság, illetve rend fenntartása

· Leltározásban történő részvétel

· Csomagolási és adminisztratív feladatok elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

· Minimum szakmunkás bizonyítvány megléte

· Jó állóképesség, terhelhetőség

· Nagyfokú precizitás, megbízhatóság

· Raktározási területén szerzett tapasztalat

· Az alapvető számítógépes ismeretek megléte

Munkavégzés helye és ideje:

· 2 műszakos munkarend és a vasárnapi munkavégzés napi 8 órás munkaidőben. A délelőttös műszak hétfőtől péntekig 06:30-14:30 között, a délutános műszak vasárnaptól csütörtökig 13:00-21:30 között

· A munkavégzés helye: 1112. Budapest, Kőérberki út 36 (Kelenföldről 15 perc busszal).

Amit kínálunk:

· Versenyképes fizetés havi bruttó 415.000 Ft

· Azonnali munkakezdés

· Változatos feladatok, betanulási lehetőség

· Kedvezményes vásárlási lehetőség kínálatunkból

· Plusz szabadnap szülinapodra, amit adunk ajándékba.

· Borsuliban tartott borkóstolókon való részvétel, tanulási lehetőség

Kategória:

Fizikai munka / Segédmunka

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 1 év
Minimális képzettség: Általános iskola
Vezetői engedély nem

Raktáros állás mentése