Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Raktáros

Goldberg Consulting Kft
Hirdetés azonosító:6510

Bővülő csapatunkba

Raktáros

munkatársat keresünk.

Partnerünk megbízásából kollégákat keresünk Magyarország egyik országos gyógyszer- és egészségügyi termékekkel foglalkozó nagykereskedésébe.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • csomagolás;
  • szedés, betárolás;
  • ládatetőzés és indítás;
  • a göngyölegek címzésére szolgáló címkék felhelyezése a csomagokra;
  • a raktári rend és tisztaság betartása;
  • lejáratos és minőségi hibás termékek elkülönítése;

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny
  • önálló munkavégzésre képes, proaktív személyiség
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • munkabeosztás

egy műszakos munkarend (fix délutános, 13 órási kezdéssel) Betárazáson  váltott műszakban  07:00-15:30   vagy  12:30-21:00

AMIT KÍNÁLUNK:

  • hosszú távú munkalehetőség;
  • versenyképes fizetés - (bérezés: nettó kb. 220 - 260 e Ft);
  • tagja lehetsz egy fiatalos és lendületes logisztikai csapatnak, ahol számítanak Rád
  • stabil hátterű cég (a jelenlegi COVID-19 helyzetben is);
  • bérelőleg lehetősége próbaidő után;
  • automatizált raktár – hajtott pálya.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk fényképpel ellátott önéletrajzát a antoniewicz.alexandra94@gmail.com címre GYÓGYSZERIPARI RAKTÁROS megjelöléssel a tárgyban.

Kategória:

Fizikai munka / Segédmunka

Munkavégzés helye:

Budapest, 10. kerület

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Betanított munkás
Releváns munkatapasztalat: Tapasztalat nem szükséges
Minimális képzettség: Általános iskola
Vezetői engedély nem
Minimum fizetés: 220000 Ft

Raktáros állás mentése