Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Raktáros

OPUS
Hirdetés azonosító:7107

Fűthető textíliák és orvostechnikai eszközök gyártásával foglalkozó veszprémi partnercégünkhöz keresünk munkatársakat raktáros pozícióba, 2 műszakos munkarendbe.

Feladatok:

  • Alapanyagok, eszközök üzemen belüli mozgatása
  • Átvett anyagok elhelyezése, mennyiségi ellenőrzése
  • Termelő területek kiszolgálása a megfelelő anyagokkal
  • Késztermékek palettázása, bekönyvelése a vállalatirányítási rendszerbe
  • Készletellenőrzés, készlet kezelés
  • Dobozzáró, görgősor, fóliázó, raklapadagoló kezelése

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Targoncás jogosítvány
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Számítógépes alapismeretek
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Targoncavezetésben szerzett tapasztalat

Előny:

  • Középfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • 40%-os műszakpótlék
  • Teljesítménytől függően 10 - 15%-os mozgóbér
  • Cafeteria
  • Jelenléti bónusz
  • Bejárás támogatása
  • Ingyenes céges járat Veszprémen belül
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Kiszámítható munkarend
  • Rendezett, tiszta munkakörnyezet

Közvetítési engedély szám:         FE/12/2033-2-2017

Kölcsönzési engedély szám:        FE/12/587-2/2017

Jelentkezni és érdeklődni a +36-70/323-0001- es telefonszámon, illetve az irodavp@opuswork.eu címen.

Kategória:

Gyártás / Termelés / Mérnök

Munkavégzés helye:

Veszprém (Veszprém megye)

Raktáros állás mentése