Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Recepciós

Master Kontroll KFT
:Lejárt
Hirdetés azonosító:4079

Recepciós hölgyet keresünk, budapesti, 11.-kerületi irodaházba!

Feladatai:

  • kommunikáció az ügyfelekkel, vendégekkel egy kiemelt irodaház frontoffice-ában
  • beérkező telefonhívások kezelése
  • irodaház életének segítése
  • a munkaidő csak hétköznap, hétfőtől-csütörtökig 08.00-17.00, pénteken 08.00-16.00 -ig

Amit várunk:

  • fiatalos lendület
  • jó kommunikációskészség
  • stressz és monotonitástűrés, illetve verbális konfliktuskezelés-készség

Amit kínálunk:

  • kiemelt munkakörülmények
  • nettó minimum 200.000 Ft havi bér plusz jutatások
  • fiatalos, baráti csapat és hangulat
  • cég által biztosított munkaruha
  • problémákkal szemben rugalmas munkaadó

Magunkról:

Cégünk immár 12 éve az adott irodaház partnere, ahol nagyon régi csapattal dolgozunk, a recepción át, a biztonsági szolgáltig és a takarítást is bele számova. Megbízhatóságunkat jellemzi, hogy a legtöbb kollégánk immár 12 éve velünk dolgozik. Jelenleg a hat év után felálló recepciós kolléganőnk méltó utódját keressük, reméljük megtaláljuk.

Várunk szeretettel!

Munkanapokon reggel 09.00-tól 17.00 - ig, telefonon is, Horváth József élőerő divízió vezetőnél.

Kategória:

Adminisztráció / Irodai munka

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Angol
Nyelvtudás szintje: Alapfok
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: Kevesebb mint 1 év
Minimális képzettség: Gimnázium
Vezetői engedély nem