Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Recepciós

Unifit Fitness & GYM Center
Hirdetés azonosító:4579

Stadion Unifit  fitness  & gym center  ügyviteli asszisztens  munkakört  kínál

/ recepció  és  operatív feladatkörben /

Amennyiben  fiatalos  és  kihívásokat  magába  rejtő  munkahelyet  keres  , akkor  egy  főállású  ajánlatot  tudunk   biztosítani  az  Ön  számára .

Amit biztosítunk :

Tervezhető ,versenyképes  jövedelem , folyamatos emelkedéssel

Stabil , hosszú távú   munkahely,

Szakmailag elhívatott és vidám csapat,

Előre lépési lehetőségek , fitness  karrier tervezés ,

Kellemes munkahelyi légkör ,

Váltott műszakos, rugalmas beosztás ,  előre  egyeztetett  időpontokra  ,  hónapokkal  előre  tervezve  ,

Stabil ,  biztonságos  háttérrel  rendelkező  cégben   történő munkavégzés  fejlődési lehetőségekkel ,

Fitness szolgáltatás  igénybevétele ,

Műszakpótlék .

Amit elvárunk :  20 – 35 év közötti életkor , igényes megjelenés , empatikus és magával ragadó kommunikáció, emberszeretet .

Olyan  személy  jelentkezését várjuk , akinek kihívást és álmot is jelent egyben , hogy egy fitness központ csapatának a része legyen .

Akarjon  minél többet kihozni magából , szeressen és tudjon is az emberekkel kommunikálni.

FELADATOK:

- vendégek  fogadása , tájékoztatása ,  kezelése

- új vendégek körbevezetése, informálása

- bérletek , szolgáltatások  értékesítése

- ügyviteli  operatív  napi feladatok   elvégzése

Munkavégzés helye: Nagyerdei Stadion  Debrecen, Nagyerdei park 12.

Fényképes önéletrajzokat a  fitnessmunkalehetoseg@gmail.com  e-mail címre várjuk.

Kategória:

Adminisztráció / Irodai munka

Munkavégzés helye:

Hajdú-Bihar megye

Idegen nyelvtudás: Angol
Nyelvtudás szintje: Alapfok
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: Tapasztalat nem szükséges
Minimális képzettség: Általános iskola
Vezetői engedély nem