Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Recepciós

BodyLuxe
Hirdetés azonosító:7053

RECEPCIÓS munkalehetőség budai alakformáló szalonban!

(Igényes, szép környezetben.)

Feladatok:

  • gépek kezelése, takarítása
  • fürdő rendben tartása, takarítása
  • vendégek fogadása
  • időpontokat adni, üzenetekre válaszolni, hívásokat fogadni
  • fontos a kedves, közvetlen, nyitott személyiség

Heti 1-2 napot kellene tudni vállalni (ami jellemzően a hét második fele, csütörtök, péntek vagy szombat lenne), egy nap maximum 13 órát tartunk nyitva, amit egyben kellene ledolgozni alkalmi bejelentéssel. 1000 Ft/ óra + jatt + munkaidőn kívül a gépek (Infrashape Horizontal, InfraslimX, HIEMT) használata. Várjuk a jelentkezéseket emailben! Kezdés azonnal.

Cím: 1114 Budapest, Bocskai út

  • fényképes önéletrajz
  • erre az email címre várjuk a jelentkezéseket: bodyluxeshape@gmail.com

Kategória:

Adminisztráció / Irodai munka

Munkavégzés helye:

1114 Budapest, Bocskai út

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Foglalkoztatás módja: Alkalmi munkavállaló
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: Kevesebb mint 1 év
Minimális képzettség: Általános iskola
Vezetői engedély nem
Minimum fizetés: 1000 Ft

Recepciós állás mentése