Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Sales Manager (pénzügyi értékesítési vezető)

Money Path Future Kft
:Lejárt
Hirdetés azonosító:4925

Céltudatos, sikerorientált és bevállalós vagy? Szeretnél egy gyorsan fejlődő, fiatalokból álló csapat munkatársává válni?

Teljesedj ki velünk és válj igazi vezetővé, szervezd meg saját csapatod és éld azt az életet, amire igazán vágysz!

Téged keresünk, ha:

• 25-40 év közötti vagy / Az Z illetve az Y generációhoz tartozol és rendelkezel diplomával vagy MNB által hitelesített biztosítás közvetítői vizsgával

• képes vagy kilépni a komfortzónádból és bebizonyítani, hogy kellő kitartással és elkötelezettséggel bármit elérsz

• ambiciózus, nyitott, emberközpontú, extrovertált, tudatos egyéniség vagy

• kommunikációs és együttműködő képességed kiemelkedő

• vállalkozói szemléletű vagy

• legalább 1 éves biztosításközvetítői tapasztalattal rendelkezik

• idegen nyelv tudása előnyt jelent

Mik lesznek a feladatid?

Tanulni, tanulni és tanulni!

E mellett:

• Eredményes ügyfélkapcsolatok kialakítása

• Biztosítási termékek bemutatása és értékesítése

• Tárgyalások megszervezése és lefolytatása

• Oktatásokon, meetingeken való részvétel

• Adminisztrációs feladatok ellátása

• Riportok, beszámolók, tervek készítése

• Csapatod építése, koordinálása, motiválása

És hogy mindez miért is éri meg Neked?

Mert,

• az első perctől kezdve FIX FIZETÉSRE ami 350 ezer Ft és magas jutalékokra számíthatsz

• vállalkozóként a fizetésed nincs maximalizálva, tudás szintednek és teljesítményednek megfelelően leszel elismerve

• munkaidőd rugalmasan lesz kezelve

• modern, belvárosi impozáns irodai környezetben dolgozhatsz nap, mint nap.

• fiatal és valóban jó fej kollégák vesznek körül

• a vezetők barátságosak, segítőkészek

• olyan egyedi tudásanyag vár, ami garantálja a folyamatos fejlődésed és céljaid elérését

Amennyiben mindenre igen választ adtál akkor  várjuk a jelentkezésed!

Küldd el önéletrajzod és motivációs leveled az hr.interju.munkaerokozvetito@gmail.com  e-mail címre és mi hamarosan felkeresünk!

Kategória:

Bank / Biztosítás / Tőzsde

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Foglalkoztatás módja: Megbízás
Beosztás: Középvezető
Releváns munkatapasztalat: 1 év
Minimális képzettség: Főiskolai végzettség
Vezetői engedély igen