Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Social Media Manager

I&S Limited Kft.
Hirdetés azonosító:5563

Magyarországon egyedülálló, nemzetközi hátterű, egyediséget és ügyfélközpontú szemléletet tükröző kozmetikai cég újonnan induló marketing csapatának az élére keressük azt az agilis, pozitív szemléletű vezetőt, aki kreativitásával és optimista életszemléletével képes egy brandet felépíteni és létrehozni!

Egymást keressük, ha:

  • tudsz "dobozon kívül gondolkodni"
  • ha pörgős és aktív személyiség vagy
  • ha tudsz irányítani/vezetni/motiválni egy komplett csapatot

Cserébe biztosítjuk a motiváló és trendi légkört egy igazán inspiráló és egyedi munkakörnyezetben, amit veled együtt / hozzád szabnánk. Munkádat nagyra fogjuk értékelni, amit nem csak váll veregetésben mérünk!

Feladatok:

  • Online marketing stratégiák kidolgozása
  • Online kampánytervek kitalálása, lemenedzselése
  • Brand építés
  • Marketing csapat motiválása, menedzselése
  • Külső-belső kommunikáció átszervezése/reformálása

Amit nyújtunk:

  • Több mint 5 éves múlttal rendelkező, stabil háttér, amit nem tudott megrengetni a 'covid' sem
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség
  • Jól felszerelt, modern iroda
  • Megbecsültség
  • Fiatalos, jó hangulatú légkör

Ami elengedhetetlen a munkakör betöltéséhez:

  • Folyékony angol nyelvtudás (a napi munkavégzés angolul zajlik)
  • Pozitív, "nyugatias" szemléletmód

Az önéletrajzokat angol és magyar nyelven a hr@spandora.hu e-mail címre várjuk.

Kategória:

Marketing / Média / Művészet

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Angol
Nyelvtudás szintje: Felsőfok
Beosztás: Középvezető
Releváns munkatapasztalat: 3 és 5 év között
Minimális képzettség: Gimnázium
Vezetői engedély nem