Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Sofőr

Kalmár Sütőipari Vállalkozás
Hirdetés azonosító:3883

Kalmár Sütőipar B kategóriás jogosítvánnyal rendelkező munkavállalót keres, termékei kiszállításához.

Munkakör betöltéséhez szakképzettség nyelv tudás nem szükséges.

Előnyt jelet hasonló munkakörben való tapasztalet szerzés.

A cég saját szállítóeszközeire keres olyan munkavállalót aki az előre berekeszelt, becsomagolt kenyér és pékárú termékeit kiszállítja, helyben és a környéken.

Munkavégzés kiindulási helye: Kiskunhalas

Amit kínálunk: megegyezés szerinti versenyképes jövedelem

Érdelkődni: 20/947-0713 vagy e-mailben.

Kategória:

Szállítás / Logisztika

Munkavégzés helye:

Bács-Kiskun megye

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: Tapasztalat nem szükséges
Minimális képzettség: Általános iskola
Vezetői engedély igen