Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Sofőr

Royal Traktor Zrt.
Hirdetés azonosító:5911

Royal Traktor Zrt. az alábbi feladat körbe keres szállítmányozási kollégát pápai telephelyére.

Feladatok:

-A társaságunk által forgalmazott gépek házhoz történő szállítása és a telephelyeink közötti eszköz mozgatás

-rakodási feladatok ellátása

-a szállítások határidőre történő elvégzése

-a gépjármű műszaki állapotának ellenőrzése, a gépjármű esetleges hibáinak meghatározása, jelentése a megfelelő személynek

Elvárások:

„C+E” kategóriás jogosítvány

kulturált, közösségi normáknak megfelelő vezetési stílus

jó fizikai állapot

megbízható, pontos munkavégzés

jó problémamegoldó készség, önállóság

Munkavégzés helye: 8500 Pápa, Külső-Veszprémi út 60.

Jelentkezését várjuk e-mailben, a papa@royaltraktor.hu e-mail címre.

Kategória:

Szállítás / Logisztika

Munkavégzés helye:

Pápa (Veszprém megye)

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: Kevesebb mint 1 év
Minimális képzettség: Általános iskola
Vezetői engedély igen

Sofőr állás mentése