Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Sori karbantartó

Work-force Kft.
Hirdetés azonosító:7083

Pilisszentivánra keressük sori karbantartó kollégáinkat, azonnali kezdéssel!

Feladatok:

  • Tervezett karbantartások elvégzése
  • Eseti és azonnali beavatkozást igénylő karbantartási munkák elvégzése
  • Elvégzett karbantartások, javítások, kiépítések, hibaelhárítások dokumentálása, munkalapok vezetése
  • Aktív részvétel a rendkívüli esetek megoldásában
  • 5S, üzemi rend fenntartásában és fejlesztésében történő aktív részvétel

Elvárások:

  • Minimum középfokú műszaki végzettség
  • Önálló precíz munkavégzés
  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 3 éves tapasztalat
  • 2 műszak vállalása
  • Angol nyelvtudás előny, de nem kötelező

A munkádért cserébe a következőket nyújtjuk:

  • Határozatlan idejű, bejelentett főállású munkaviszony, fizetett szabadsággal
  • Alap bér
  • Jelenléti pótlék
  • Teljesítménypótlék
  • Cafetéria
  • Életbiztosítás a belépés napjától
  • Kávé-üdítő-édességautomata hozzájárulás 3000 Ft értékben
  • Túlóra bónusz + éves bónusz
  • Ingyenes céges buszjárat a következő városokból:    Budapest,Esztergom,Dorog,Leányvár,Piliscsaba,Csolnok,Dág,Annavölgy,Sárisáp,Úny,Tinnye,Pilisszántó,Pilisvörösvár,Üröm,Solymár.
  • Utazási költségtérítés

Jelentkezni önéletrajz elküldésével, és bérigény megjelölésével lehet a csullog.nikoletta@work-force.hu e-mail címen.

Kérdés esetén hívja a 06303538667-es számot!

Reméljük, hogy hamarosan te is csatlakozol szuper csapatunkhoz:)

Kategória:

Szakmunka

Munkavégzés helye:

Pilisszentiván (Pest megye)

Sori karbantartó állás mentése