Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Statikus

Eleven Kft.
:Lejárt
Hirdetés azonosító:3645

28 éve mind a hazai, mind nemzetközi piacon jelenlévő, magyar tulajdonban lévő, innovatív, dinamikusan fejlődő vállalat munkatársakat keres statikus pozícióra, főállásban vagy külsős munkatársként.

Feladatai:

  • Acélszerkezetek tervezése, méretezése

Elvárások:

  • Angol nyelvtudás
  • "B" kategóriás jogosítvány

Előnyként értékeljük:

  • Tervezői jogosultság
  • Műszaki ellenőri jogosultság
  • Releváns tapasztalat
  • Proaktív hozzáállás

Várjuk jelentkezését az et@eleven11.hu e-mail címre fényképes önéletrajz és nettó bérigény megküldésével.

A jelentkezéssel elfogadja az álláspályáztatással kapcsolatos adatvédelmi szabályzatunkat: http://aqua-parks.com/wp-content/uploads/2018/08/allaspalyaztatas_adatvedelmi_szabalyzata.pdf

Kategória:

Gyártás / Termelés / Mérnök

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Angol
Nyelvtudás szintje: Középfok
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: Kevesebb mint 1 év
Vezetői engedély igen