Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Stratégiai beszerző

Viapan Dologidő Kft.
Hirdetés azonosító:4541

Stratégiai beszerző kollégát keresünk Baranya megyébe!

Partnerünk a távolból a Star Wars díszletébe is beillő gyártó egységével egyből felkelti az arra járók figyelmét - ugyanis Európa egyik legmodernebb gyárának számít. Építőipari anyagokat gyártanak, méghozzá világszínvonalon, folyamatosan fejlődnek, ezzel biztosítva modern körülményeket az ott dolgozók számára.

Milyen feladatai lesznek a stratégiai beszerzőnek?

  • Új, potenciális beszállítók felkutatása

  • Ártárgyalások vezetése

  • Szerződéskötések koordinálása

  • Együttműködés a központi beszerzéssel

  • Beszállítói változások követése, beszállítók látogatása

  • Megtakarítási potenciálok következetes felkutatása

  • SAP adatkezelés

  • Riportok és adatszolgáltatások elkészítése

Mi kell a pozíció betöltéséhez?

  • 3-5 éves releváns szakmai tapasztalat

  • Felsőfokú műszaki és/vagy gazdasági végzettség

  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

  • Magabiztos számítógépes ismeretek  SAP ismeret

  • Együttműködésre, csapatmunkára való hajlandóság

  • Pontos, megbízható, önálló munkavégzés

Milyen juttatási csomagra lehet számítani?

  • Szakmai képzések

  • Éves cafeteria keret a próbaidő után

  • Bejárás támogatása

  • Éves bónusz

  • Jó munkahelyi légkör

  • Francia tulajdonban lévő, stabil vállalati háttér

  • A cég hosszú távra tervez, reméljük Ön is!

Jelentkezni önéletrajzzal lehet Dóránál a 05551@dologido.hrszoftver.hu e-mail címen.

Kategória:

Szállítás / Logisztika

Munkavégzés helye:

Baranya megye

Idegen nyelvtudás: Angol
Nyelvtudás szintje: Felsőfok
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 3 és 5 év között
Minimális képzettség: Főiskolai végzettség
Vezetői engedély igen