Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Szakács

Médiabázis
:Lejárt
Hirdetés azonosító:7024

Munkatársat keresünk

Szakács

pozícióba.

A Vier Jahreszeiten szálloda a Schluchsee-tó partján fekszik, a Fekete-Erdő közepén, Zürich és Freiburg között, Németország egyik legszebb helyén. 205 szoba, több étterem, kávézó, bárak, 4000 nm-es wellness részleg, teniszpályák és a 2000 nm-es konferenciatermeink csak egyek a szolgáltatásaink közül.

Főbb feladatok, munkák:

  • Az étel elkészítése és az ételek reprezentatív tálalása
  • Magabiztosság különböző pozíciókban és naprakész ismeretek beszerzése
  • Előkészületek minden részleg számára a Chef de Partie-vel egyeztetve
  • Előkészületek a különböző rendezvények számára

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Egy alapvető német vagy angol tudás
  • Szakács szakképzettség vagy konyhai pályamódosító gyakorlat
  • Csapatszellem
  • Minőségtudatosság
  • Elkötelezettség
  • Rugalmasság
  • Kreativ gondolkodás

Amit kínálunk:

Dolgozóink számára szállást, teljes ellátást, 39 órás munkahetet, korlátlan munkaszerződést, versenyképes fizetést biztositunk.
Bérezés tapasztalattol függöen.

Hotel Vier Jahreszeiten am Schluchsee
Am Riesenbühl 4, 79859 Schluchsee, Deutschland

E-Mail: nikoletta.miskolczi@vjz.de

Tel.: +36 70 674 1722

Kapcsolattartás: Nikoletta Miskolczi

Kategória:

Vendéglátás / Idegenforgalom

Munkavégzés helye:

Schluchsee (Külföld)

Idegen nyelvtudás: Német
Nyelvtudás szintje: Alapfok

Szakács állás mentése