Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Szállodai recepciós

Hirdetés azonosító:3734

Feladatok:

  • gyors és hatékony check in, illetve check out lebonyolítása és az azzal járó adminisztrációs feladatok ellátása
  • kassza kezelése, számlázás
  • a vendégek számára barátságos és magas színvonalú kiszolgálás biztosítása
  • a vendégpanaszok és kérések kezelése
  • részlegek közötti együttműködés biztosítása
  • ajánlatok, visszaigazolások készítése

Elvárások:

  • angolul szòban és írásban is magabiztos (legalább középfokú) kommunikáció
  • szakirányú végzettség vagy ezen a területen szerzett tapasztalat
  • Hostware szállodai szoftver ismerete
  • csapatban és önállòan is megbízhatò, precíz munkavégzés

Amit biztosítunk:

  • versenyképes fizetés
  • hosszútávú munkalehetőség

Kategória:

Vendéglátás / Idegenforgalom

Munkavégzés helye:

Baranya megye

Idegen nyelvtudás: Angol
Nyelvtudás szintje: Középfok
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 1 év
Minimális képzettség: OKJ képesítés