Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Szállodai recepciós

Teletank Kft.
Hirdetés azonosító:3783

Háromcsillagos szállodánkba szállodai recepciós kollégát/kolléganőt keresünk akár azonnali kezdéssel!

Az új munkatársunk feladatai:

  • az érkező vendégek fogadása, távoztatása, nyilvántartásba vétele
  • informál egyéb tudnivalókról, látnivalókról, rendezvényekről
  • e-mail-ek, telefonok fogadása, megválaszolása, foglalások rögzítése és kezelése a szállodai szoftverben
  • értékesítés, ajánlatok kidolgozása
  • szállodai szobakapacitás naprakészen tartása a különböző foglalási felületeken
  • figyelemmel kíséri a vendégforgalmat, vezeti a vendégek számláját, fizetteti a számlákat
  • meghallgatja a vendégek panaszait, reklamációit, intézkedik a probléma megoldása érdekében
  • közreműködik és kommunikál a szálloda más területein dolgozókkal (reggeliztetés, szobatakarítása)

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség,
  • angol és német nyelvismeret kommunikációs szinten írásban és szóban egyaránt
  • tolerancia, empátia, segítőkészség, megbízhatóság
  • nyitott, talpraesett, kommunikatív, vendégorientált jellem
  • önálló, precíz munkavégzés
  • ápolt megjelenés
  • számítógép, internet felhasználó szintű ismerete (Microsoft Word, Excel)
  • környékbeli lakhely

Előny:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • egyéb nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • igényes, megbízható, stabil munkakörnyezet
  • családias légkör
  • változatos munkafeladat
  • erkölcsi és anyagi megbecsültség

Állás típusa: Részmunkaidő

Kategória:

Vendéglátás / Idegenforgalom

Munkavégzés helye:

Komárom-Esztergom megye