Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Számviteli Asszisztens

SzKJ Arbeitsvermittlung
Hirdetés azonosító:4548

Magyarországi partnerünk részére keresünk 1 fő

SZÁMVITELI TÁMOGATÓ ASSZISZTENS - t budapesti munkavégzésre.

Feladatok:

Részvétel teljes körű számviteli tanácsadási projektekben az ajánlatírási fázistól kezdve egészen a lezárásig.

IFRS konverziós projektekben, valamint az új IFRS standardok alkalmazásának bevezetésében való aktív közreműködés.

Prezentációk, kalkulációk és számviteli vélemények előkészítése szakértőink támogatása mellett.

Ügyfelekkel való kapcsolattartás és folyamatos kommunikáció.

Elvárások:

Befejezett felsőfokú (BA/BSc diploma) tanulmányok pénzügy-számvitel vagy más gazdasági területen.

Érdeklődés a számvitel elméleti oldala iránt.

Kommunikatív személyiség,elkötelezettség a fejlődés irányában.

Precizitás.

Kommunikációs képes angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

Fiatalos, motivált összetartó csapat.

Határozatlan idejű, főállású szerződés.

Fejlődési lehetőségek.

Versenyképes fizetés és egyéb juttatások.

Friss diplomások jelentkezését is várjuk.

Jelentkezni a szekojo@gmail.com e-mail címen lehetséges, fényképes önéletrajz elküldésével.

Bővebb információ a +43 618 812 25690-es telefonszámon kapható. Magyarul beszélünk.

Kategória:

Adminisztráció / Irodai munka

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Angol
Nyelvtudás szintje: Tárgyalási szint
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: Kevesebb mint 1 év
Minimális képzettség: Egyetemi végzettség