Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Szárazárú összekészítő

Viapan Dologidő Kft.
Hirdetés azonosító:5965

Áruösszekészítőt keresünk szárazáruraktárba. Tiszta, rendezett raktárban dolgozhatsz, és megválaszthatod a műszakodat.

Feladatok, amik rád várnak:

  • szárazáru kartonokat kell raklapokra helyezni (árumozgatás)

Munkavégzés helye:

2051 Biatorbágy, Mészárosok útja

Milyen a műszakbeosztás?

  • rugalmas munkavégzés: 6, 7 és 8 órában is dolgozhatsz

  • a műszakot TE választhatod meg

  • amiből választhatsz: 05:00-13:30 vagy 9:00-17:30 között, hétfőtől-szombatig, heti 5 nap

Amire szükséged lesz:

  • a pontosságod

  • a megbízhatóságod

Előny:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Mit kínálunk a munkádért?

  • havi bruttó 335.700Ft kezdő fizetés (8 órában)

  • munkába járás költségének támogatása

  • targoncavezetői jogosítványt szerezhetsz

  • ha tovább maradnál, mint két év, a fizetésed 377.400 Ft-ig is nőhet (napi 8 órás műszakban)

  • de aki már 10 éve partnerünknél dolgozik, a bére 422.800 Ft-ra nőtt

Érdekel?

Akár kezdhetsz azonnal is!

Kérjük, kattints a következő linkre: https://www.viapan.hu/hu/allas/szarazaru-osszekeszito-biatorbagy-4521

Tölts fel fényképes önéletrajzot is! Még nincs? Két kattintással készíthetsz.

b4fbc680@dologido.hrszoftver.hu

Vagy hívj bennünket bátran a 0620/ 428 2604-es telefonszámon.

Kategória:

Fizikai munka / Segédmunka

Munkavégzés helye:

Biatorbágy (Pest megye)

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Alapfok
Beosztás: Betanított munkás
Releváns munkatapasztalat: Kevesebb mint 1 év
Minimális képzettség: Általános iskola
Vezetői engedély nem

Szárazárú összekészítő állás mentése