Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Szerb - Magyar adminisztrátor

Service Flow
:Lejárt
Hirdetés azonosító:6420

A service Flow Kft-nél munkánk és egyben hivatásunk, hogy hozzájáruljunk ügyfeleink céljainak eléréshez. Ehhez munkaerőt kutatunk és toborzunk, kiválasztunk, közvetítünk, vagy kölcsönzünk, illetve adminisztrálunk.

Jelenleg XIII. kerületi irodánkba keressük saját csapatunk legújabb tagját  munkakörbe!

Feladatok

  • Adattáblák kezelése és naprakészen tartása
  • Ügyvezető munkájának adminisztratív támogatása
  • Projektindító lapok kitöltése és rögzítése, adatok feldolgozása
  • Fordítási és tolmácsolási feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Felsőfokú szerb és magyar nyelvtudás
  • MS Office magabiztos kezelése (különösen az Excel program)
  • Rugalmas és proaktív személyiség, alapos és precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség és problémamegoldó képesség

Amit ajánlunk

  • Komplex juttatási csomag: alapbér és kiegészítő juttatások, céges masszázs
  • Folyamatos belsős képzések, tréningek
  • Valóban jó hangulatú mindennapok egy fiatal és pörgős, eredményorientált szemléletű csapat részeként
  • Hétfőtől péntekig irodai munkarendben
  • Napi 4 vagy 8 órás munkaviszonyban
Kategória:

Adminisztráció / Irodai munka

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Szerb
Nyelvtudás szintje: Felsőfok
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: Kevesebb mint 1 év
Minimális képzettség: Általános iskola
Vezetői engedély nem

Szerb - Magyar adminisztrátor állás mentése