Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Szervíz asszisztens

Hesse Trade Kft
Hirdetés azonosító:5329

Szervíz asszisztenst keresünk Budapest 4. kerületi irodánkba

Főbb feladatok, munkák:

-       Alkatrész és szervíz igények feldolgozás

-       Számlák és szállítólevelek adminisztrációja

-       Belső adminisztratív dokumentációk kezelése

-       Írásos és szóbeli kommunikáció a partnerekkel (telefonon, e-mailben)

-       Projektek előkészítésében való részvétel

-       Ad hoc jellegű feladatok

Elvárások:

-       Jó kommunikációs készség

-       Aktív angol nyelvtudás (írásban, szóban)

-       Felelősségteljes, önálló és precíz munkavégzés

-       Ügyfélközpontúság

-       Legalább középfokú végzettség

Amit kínálunk:

-       Tisztességes, korrekt, versenyképes bérezési rendszert

-       Mobiltelefon

-       Hosszú távú munkalehetőséget egy dinamikusan fejlődő cégcsoportban

-       Jó hangulatú, összetartó, támogató csapatot

-       Kiszámítható, fix irodai munkaidő

Kérem, fizetési igény megjelölésével küldje el önéletrajzát az allas@hessetrade.com email címre.

Kategória:

Adminisztráció / Irodai munka

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Angol
Nyelvtudás szintje: Középfok
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: Tapasztalat nem szükséges
Minimális képzettség: Szakközépiskola
Vezetői engedély nem