Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Szerviztechnikus

M. Kávé Import Kft.
Hirdetés azonosító:3854

Budapesti székhelyű, országos lefedettségű, több mint 14 éve a magyar piacon jelenlévő olasz kávéforgalmazó cég keres szerviztechnikus kollégát, aki szállítási feladatokat is ellátna. Kisgépszerelői, autószerelői tapasztalat előnyt jelent!

Műszaki érzékkel megáldott kollégát képzeltünk el kis csapatunkba, aki nem csak a kávéhoz ért, hanem termékek értékesítésével is szívesen foglalkozna. Termékkörünk: hagyományos olasz és specialty kávék, forró csokoládé, szálas- és filteres tea. Partnereink látogatása során minőségellenőrzési és oktatási feladatokat, valamint a kávégépekhez kapcsolódó kisebb szervíztechnikusi munkákat is szívesen ellátna.

Feladatok:

  • Szállítás (B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat)
  • Eszközpark karbantartása, kisebb szervizelése
  • Kapcsolattartás partnereinkkel
  • Barista oktatás, üzletkötés

Jelentkezésedet az info@manuel.hu e-mail címen várjuk!

Kategória:

Értékesítés / Kereskedem / Üzlet

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 1 év
Minimális képzettség: Szakközépiskola
Vezetői engedély igen