Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Szervíztechnikus

Ferrer Personal Sl.
Hirdetés azonosító:5534

Határozatlan idejű szerződés Köln közelében található, közepes méretű, speciális gépek gyártására szakosodott ipari vállalatban (rendszerek a technológia kialakításához).

Specifikus és szakképzések a vállalat központjában.

Felelősségteljes, hosszú távú és önálló munka izgalmas fejlődési lehetőségekkel.

FELADATOK

Autonóm és felelősségteljes összeszerelés a profilrendszerek építése során, egészen az üzembe helyezésig a nemzetközi építkezéseken, valamint a gyártáshelyszínén.

A projektmenedzsmentnek támogatása az összeszereléssel kapcsolatos valamennyi tevékenység időben történő megvalósításában és ellenőrzésében.

Összeszerelési és szétszerelési munkák felügyelete és abban való részvétel.

Külső szerződéses vállalatok és / vagy külsős személyzet ellenőrzése.

Jelentés és érdekképviselet az ügyfél előtt, valamint szoros kommunikáció a központi irodával.

PROFILOD

Szakmai képzettség ipari szerelőként, mechatronikai technikusként stb.

Szakmai tapasztalat a fent említett tevékenységi területen, nemzetközi tapasztalattal.

Német és angol nyelvtudás, mind beszélt, mind írott formában (minimum B2).

Hajlandóság a nemzetközi utazásra.

B. kategóriás vezetői engedély

Kategória:

Javítás / Karbantartás / Üzemeltetés

Munkavégzés helye:

Külföld

Idegen nyelvtudás: Német
Nyelvtudás szintje: Középfok
Minimális képzettség: Szakközépiskola
Vezetői engedély igen