Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Szobalány és reggeliztető alkalmi munka

Hotel Glória
Hirdetés azonosító:5146

A budapesti, három csillagos Hotel Glória szállodába heti 2-3 napra tapasztalt szobalányt és reggeliztető felszolgálót keresünk egy személyben. Megbízható, önálló, munkájára és önmagára is igényes, ápolt, munkaszerető kollégát keresünk, aki képes és szeret csapatmunkában dolgozni. Munkaidő napi 8 óra, szobalányként 7:00-15:00-ig. Beosztásnál rugalmasak tudunk lenni, így másodállásként is ideális munka lehet.

Feladatok:

• szobák takarítása

• szállodai közös területek takarítása

• patyolat kezelése

• reggeli előkészítése, tálalása

• reggeliző vendégek fogadása

• asztalok leszedése

• mosogatás

és ehhez hasonló reggeliztető és szobalány feladatok ellátása.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet a gloria@hotelgloria.com e-mail címen.

Kategória:

Vendéglátás / Idegenforgalom

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Angol
Nyelvtudás szintje: Alapfok
Foglalkoztatás módja: Alkalmi munkavállaló
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: Kevesebb mint 1 év
Minimális képzettség: Szakközépiskola
Vezetői engedély igen