Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Szobalány és reggeliztető felszolgáló

Hotel Glória
:Lejárt
Hirdetés azonosító:2417

A budapesti, három csillagos Hotel Glória szállodába főállású, tapasztalt szobalányt és reggeliztető felszolgálót keresünk egy személyben. Megbízható, önálló, munkájára és önmagára is igényes, ápolt, munkaszerető kollégát keresünk, aki képes és szeret csapatmunkában dolgozni.

Feladatok:

  • reggeli előkészítése, tálalása
  • reggeliző vendégek fogadása
  • asztalok leszedése
  • mosogatás
  • közösségi helységek tisztántartása
  • szobák takarítása
  • patyolat kezelése

és ehhez hasonló reggeliztető és szobalány feladatok ellátása.

Munkaidő napi 8 óra, szobalányként 8:00-16:00-ig, reggeliztetőként 06:00-14:00-ig.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet a gloria@hotelgloria.com e-mail címen.

Kategória:

Vendéglátás / Idegenforgalom

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Angol
Nyelvtudás szintje: Alapfok
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: Kevesebb mint 1 év
Minimális képzettség: Szakiskola
Vezetői engedély nem