Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Szobalány, szállodai takarító

Hotel Glória
Hirdetés azonosító:3216

A budapesti, három csillagos Hotel Glória szállodába főállású, tapasztalt szobalányt keresünk. Megbízható, önálló, munkájára és önmagára is igényes kollégát keresünk, aki képes és szeret csapatban dolgozni.

Feladatok:

• szobák takarítása

• szállodai közös területek takarítása

• patyolat kezelése

• közösségi helységek, folyosók, lift tisztántartása

 és ehhez hasonló szobalány feladatok ellátása.

Elvárások:

  • jó állóképesség, pontosság, és az idővel való optimális gazdálkodás
  • ápolt, kellemes megjelenés
  • előny: szakmai tapasztalat.

Munkaidő napi 8 óra, 8:00-16:00-ig, heti öt munkanapban. Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet a gloria@hotelgloria.com e-mail címen.

Kategória:

Vendéglátás / Idegenforgalom

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: Kevesebb mint 1 év
Minimális képzettség: Általános iskola
Vezetői engedély nem

Állás mentése

Kövessen minket:
Facebook Twitter RSS