Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Szociális asszisztens

Boldog Gellért Közhasznú Nonprofit Kft
Hirdetés azonosító:7094

A Boldog Gellért Közhasznú Nonprofit Kft SZOCIÁLIS ASSZISZTENS kollégát keres.

Feladatok:

  • A páciens természetes szociális környezetbe való visszatérésének segítése, lehetőségeinek napra kész ismerete
  • A területi szakellátókkal-, koordinátorokkal való napi kapcsolattartás, az orvosok utasítása szerint
  • A beteg napi tevékenységének követése
  • Időszakos és eseményekhez kötött dokumentumok készítése

Pályázati feltételek:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Egészségügyi alkalmasság, büntetlen előélet
  • Kiváló kommunikációs készség, priorizálási képesség
  • Terhelhetőség, precizitás, megbízhatóság
  • Jó kommunikációs képesség szóban és írásban egyaránt
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (word, excel. Outlook)

Foglalkoztatás jellege: Egészségügyi szolgálati jogviszony teljes munkaidőben.

Jelentkezéshez csatolandó:

  • Szakmai önéletrajz
  • Motivációs levél
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Végzettséget igazoló okiratok másolata
  • Beleegyező nyilatkozat a pályázati anyagban foglalt személyes adatok kezeléséről

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér;
  • Folyamatos hosszú távú munkalehetőség;
  • Igényes munkakörnyezet;
  • 100%-ban hivatalos munkaviszony;
  • Könnyen megközelíthető munkahely (tömegközlekedés a közvetlen közelben);
  • Családias, barátságos légkör;
  • Munkaruha biztosítása.

Munkavégzés helye: 2013 Pomáz-Kiskovácsi

A pályázatot az elvárásoknak való megfelelés ismertetésével, valamint a szakmai elképzelések bemutatását tartalmazó motivációs levéllel együttesen a hr@boldoggellert.hu email címre szíveskedjen megküldeni.

Kategória:

Egészségügy / Betegápolás

Munkavégzés helye:

2013 Pomáz-Kiskovácsi 0311/1 Hrsz.

Releváns munkatapasztalat: 1 év

Szociális asszisztens állás mentése