Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Takarító állás

Zuglói Hajós Alfréd Általános Iskola
Hirdetés azonosító:4742

A Zuglói Hajós Alfréd Általános Iskola határozott idejű, közalkalmazott jogviszonnyal (3 hónapos próbaidővel) takarítói munkakörbe teljes munkaidős állást hirdet.
Feladatok: a kora reggeli és a délelőtti óráktól az iskola napi takarítása, igény szerint udvar és sportpálya rendben tartása, nagytakarítás végrehajtása.
További információ a 06-70-673-3632 vagy 06-1-251-3080 telefonszámon a gazdasági ügyintézőnél.
Az önéletrajzot e-mailben zugloihajos@zugloihajos.hu postai úton vagy személyesen: 1142 Budapest, Ungvár u. 36. (titkárság) lehet benyújtani az intézményvezetőnek címezve.

Kategória:

Javítás / Karbantartás / Üzemeltetés

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: Tapasztalat nem szükséges
Minimális képzettség: Általános iskola
Vezetői engedély nem