Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Takarító munka nyugdíjasoknak

Produkteam Kft.
:Lejárt
Hirdetés azonosító:3550

Szemüveglencsékkel, keretekkel foglalkozó partnercégünkhöz keresünk hosszútávra, rugalmasan heti 20 órában takarítót.

Feladat: étkező és a szociális blokk takarítása.

Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerületben az Illatos út és a Táblás utca kereszteződésénél.

Elvárásaink:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • önálló munkavégzés.

Munkaidő: heti 20 órában, napi 4 órás munkarendben, késő délutáni órákban. Azonnali munkakezdéssel.

Kiemelt bérezés: bruttó 1300 Ft/óra, ami nettó 1105 Ft/óra (nyugdíjas szövetkezeti foglalkoztatás).

Jelentkezés sipos.szabo.alexandra@produkteam.hu e-mail címre megküldött önéletrajzzal és a tárgymezőben tüntesse fel a munka megnevezését.

Kategória:

Szakmunka

Munkavégzés helye:

Budapest