Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Takarító

Profield Kft.
Hirdetés azonosító:2541

Autóipari partnercégünkhöz keresünk az alábbi pozícióra munkatársakat:

Takarító

Feladatok:

logisztikai központ takarítása teljes körű takarítói feladatok ellátása takarításhoz szükséges vegyszerek tárolása, kezelése

Elvárások:

18. életév betöltése pontos, precíz, önálló munkavégzés megbízhatóság lelkes, dolgozni akaró hozzáállás

Amit kínálunk:

hosszú távú munkalehetőség bejelentett, 8 órás munkaviszony biztos hátterű cég fix alapbér + cafeteria + jelenléti bónusz hétköznapi munkavégzés egy műszakos nappali munkarend azonnali munkakezdés lehetősége

Munkaidő:

hétfőtől péntekig napi 8 órás munka (1 műszakos nappalos műszakban)

Munkavégzés helyszíne:

Budapest 8. kerület

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk jelentkezését önéletrajz csatolásával a job4429@prohumanallas.hu e-mail címre.

Kategória:

Fizikai munka / Segédmunka

Munkavégzés helye:

Budapest