Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Takarmánykeverő üzemvezető

Csicsó Farm
Hirdetés azonosító:5995

Feladatok

  • Csapatvezetés: 4-5 fős csapat vezetése
  • Takarmány gyártási folyamatok vezetése, irányítása
  • A receptúrák folyamatos karbantartása
  • Megkötött szerződések nyilvántartása, szükséges alapanyagok rendelése, készlet ellenőrzése, biztosítása
  • Bent lévő készletek minőségének ellenőrzése
  • Gyártási folyamat ellenőrzése, szükséges korrekciója
  • Takarmány minőségének ellenőrzése, vizsgálata
  • Napi adatszolgáltatás az adminisztráció részére
  • Beérkező áru és számláinak ellenőrzése, kötések nyomon követése
  • A silórendszer és a takarmánykeverő üzem működésének ellenőrzése
  • Alapvető gépkarbantartási feladatok elvégzése

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Angol nyelvismeret (további nyelv ismerete)
  • Állattartásban szerzett tapasztalat
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Megbízhatóság, rugalmasság
  • Önálló, precíz munkavégzés

Amit kínálunk

  • Fiatal csapat
  • Stabil cég, hosszú távú megbízható munkahely
  • Magas szintű szakmai kihívások, megfelelő körülmények biztosítása mellett
  • Versenyképes fizetés
  • Folyamatos képzés
  • Lakhatási lehetőség
  • Munkába járás támogatása

Munkavégzés helye

  • Somogycsicsó, Csicsópuszta

Saját sertés tartása ebben a munkakörben nem engedélyezett!

Jelentkezés: karrier@csicsofarm.hu

Kategória:

Környezet / Mezőgazdaság

Munkavégzés helye:

Somogycsicsó (Somogy megye)

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Beosztás: Középvezető
Releváns munkatapasztalat: 3 és 5 év között
Minimális képzettség: Szakmunkás képző

Takarmánykeverő üzemvezető állás mentése