Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Takarmánykeverő

Csicsó Farm
:Lejárt
Hirdetés azonosító:6102

Feladatok

  • Telepi igényeknek megfelelő mennyiségű takarmány előállítása
  • Takarmány minőségének fenntartása
  • Takarmány-alapanyagok fogadása és megfelelő előkészítése
  • Takarmányozási gépek, eszközök kezelése és karbantartása
  • Takarmányhigiéniával kapcsolatos feladatok ellátása és előírások betartása

Elvárások

  • Gépkezelői jogosítvány (gázolajüzemű targonca, rakodógép)
  • Megbízhatóság, rugalmasság
  • Igényes munkavégzés

Előnyt jelent

  • Állatok takarmányozásában szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

  • Somogycsicsó, Csicsópuszta

Saját sertés tartása ebben a munkakörben nem engedélyezett!

Jelentkezni személyesen somogycsicsói irodánkban és a 06301409494-es telefonszámon lehet.

Kategória:

Környezet / Mezőgazdaság

Munkavégzés helye:

Somogycsicsó (Somogy megye)

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges

Takarmánykeverő állás mentése