Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Támogatási szakértő

Perecz Consulting Kft.
Hirdetés azonosító:5907

Köztudatban nem lévő információkat adunk át a KKV szektor és magánszemélyek számára adóalapoptimalizálásról, cafeteria rendszerről és támogatásokról, valamint a nyugdíjválságról.

A munkavégzés a kialakult veszélyhelyzet miatt online rugalmas időbeosztás keretein belül főállással/egyetemmel is összeegyeztethető.

Pozíció leírása / feladatok

  • Mindennapi menedzsment ellátása,
  • kapcsolattartás a kliensekkel,
  • szervizigény betöltése,
  • projektfeladatok ellátása.

Ha a jelentkező megfelel az elvárásunknak később előléptethető csoportvezetővé, ami 3-6 ember irányítását foglalja magában.

Amit kínálunk

  • Karrierlehetőség, az előléptetés az elszántság és a pontos munkavégzés függvénye,
  •  folyamatos személyiségfejlődés és önképzési lehetőség,
  • jó munkahelyi légkör, rendszeres, fakultatív csapatépítések,
  • külföldi továbbképzések.

Elvárások

Jó kommunikációs készség, tanulási kedv, felhasználó szintű számítógép használat.

Kategória:

Pénzügy / Számvitel / Menedzsment

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Foglalkoztatás módja: Megbízás
Beosztás: Egyéb
Releváns munkatapasztalat: Tapasztalat nem szükséges
Minimális képzettség: Gimnázium
Vezetői engedély nem

Támogatási szakértő állás mentése