Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Táncoktató

PalotaDanceSE
Hirdetés azonosító:4944

Egyesületünk táncosokat, minimum 2 éves táncos múlttal rendelkezõ fiatalokat, edzõket keres az alábbi területeken és környékén: Hatvan, Gyöngyös, Mezőkövesd, Eger, Füzesabony.

Képzést, betanítást ingyen biztosítunk számodra!

Ha szeretnél részese lenni egy fiatalos, egyedülálló csapatnak és szívesen foglalkozol/ foglalkoznál gyermekekkel, akkor itt a helyed köztünk!

Munkaidõ: hétköznap délutáni órák (14 után)

(az alábbiakban felsorolt összes feladat betanításra, tanításra fokozatosan történik, vagy munka közben bármikor lehet kérdezni fordulni a mentorodhoz)

Feladatok: óratartás,adminisztratív feladatok,versenyekre való felkészítés, táborokban való részvétel.

Amit nyújtunk:versenyképes fizetés,Saját versenyrendszerrel és táborokkal kialakított egyesület.

Karrier, feljebbjutási lehetõség.

Amit kérünk:gyermekközpontúság,excel ismerete, magabiztos kezelése,nagyon jó kommunikációs készség,jogosítvánnyal és autó elõny.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel lehet a megadott e-mail címen!

Kategória:

Oktatás / Tudomány

Munkavégzés helye:

Heves megye

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: Tapasztalat nem szükséges
Minimális képzettség: Gimnázium