Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Tanodai munkatárs

Szent Márton Caritas alapítvány
Hirdetés azonosító:4027

A Szent Márton Caritas Alapítvány munkatársakat keres!

Alsószentmártoni tanodánkba diplomás munkatársat keresünk.

Felsőfokú végzettséggel rendelkező, elhivatott munkatársakat várunk a településen 20 éve működő tanodánkba.

Feladatok: alsószentmártoni, általános és középiskolás gyerekek és fiatalok tanulás támogatása, részükre szabadidős és közösségi programok szervezése.

A munkakör elsősorban az alábbi végzettségekkel tölthető be:

  • pedagógus
  • szociális munkás
  • szociálpedagógus
  • pszichológus
  • teológus, hittanár, hittantanár
  • DE minden elhivatott, lelkes munkatársat szeretettel várunk!

Munkaidő: délutáni munkarend 13.00-19.00 (esetenként hétvégi szabadidős programban való részvétel).

Foglakoztatás: 8 órás alkalmazotti/megbízási, jogviszony

Fizetés: bruttó 230.000Ft

Jelentkezés: szmca2000@gmail.com címen:

  • fényképes Europass önéletrajz
  • végzettséget igazoló dokumentumok másolata
  • motivációs levél

Jelentkezési határidő: 2019. november 20.

Békési Andrea
30/4110-468

Kategória:

Oktatás / Tudomány

Munkavégzés helye:

Baranya megye

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 1 év
Minimális képzettség: Egyetemi végzettség
Vezetői engedély nem